Szukaj

Jak najlepiej przechowywać broszki?

Najlepiej przechowywać je w specjalnie do tego przeznaczonym pudełku, w suchym i czystym miejscu.

Czy broszkę mogę uprać?

Nie, broszek nie wolno prać, ponieważ niektóre części są klejone. Upranie spowoduje zniszczenie broszki.

Co zrobić jak zaplamię broszkę?

Możesz spróbować delikatnie zetrzeć plamę suchą ściereczką. Jeżeli plama dalej jest widoczna odezwij się do nas (sklep@houseofapril.com), postaramy się Ci pomóc.

Czy broszka może zniszczyć mi delikatną bluzkę?

Niektóre broszki robione są z metalowych części i mogą być nieco cięższe. Należy uwzględnić wagę broszki przypinając ją do bluzki. Do delikatnych materiałów zalecamy przypinać broszki z większą ostrożnością.

Jak czyścić tył broszki?

Wystarczy delikatnie przetrzeć blaszkę ściereczką bawełnianą lub z mikrofibry.

Czy broszka może zafarbować mi biała bluzkę?

Starannie dbamy o najwyższą jakość wszystkich materiałów, z których wykonana jest broszka i nie powinno dojść do takiej sytuacji. Jednak jeśli tak się wydarzy możesz zgłosić reklamację (szczegóły jak to zrobić znajdziesz w zakładce ZWROTY/REKLAMACJE).

Czy broszkę mogę nosić na zewnątrz, do szalika?

Możesz ją nosić przypiętą w dowolnym miejscu pamiętaj jednak, że nasze broszki nie lubią wilgoci i jeśli będzie przypięta w miejscu narażonym na działanie deszczu lub śniegu zalecamy przepiąć ją w bezpieczne miejsce pod płaszczem lub kurtką.

Co zrobić jeśli zacięło mi się zamknięcie w agrafce?

Każda broszka i każdy jej element przechodzi kontrolę jakości. Spróbuj kilka razy delikatnie poruszać częścią ruchomą zapięcia, potem delikatnie naciśnij igłę. To powinno pomóc.

Co zrobić jeśli uprałam broszkę razem z bluzką i się rozkleiła?

Jest to uszkodzenie mechaniczne i nie podlega reklamacji, zawsze jednak możesz się do nas odezwać, a my spróbujemy Ci pomóc (sklep@houseofapril.com).

Jak dbać o broszkę, żeby długo służyła?

Przede wszystkim pamiętaj, że nasze broszki nie lubią wilgoci, dlatego przechowuj je w suchym i czystym, specjalnie do tego przeznaczonym pudełku. Z racji wielu wystających i wiszących części uważaj też, by o nic nie zaczepić broszką, ponieważ może to doprowadzić do zniszczenia broszki. Traktuj ją z troską i miłością, a będzie Ci długo służyć.

Czy mogę oddać broszkę?

Na zwrot każdego zakupionego u nas produktu masz 30 dni, pamiętaj jednak, że nie może on nosić żadnych śladów użytkowania. Dokładne wskazówki jak dokonać zwrotu znajdziesz w zakładce ZWROTY/REKLAMACJE.

Kiedy otrzymam przesyłkę?

Każdą przysyłkę wysyłamy w ciągu 72h od momentu otrzymania potwierdzenia zapłaty. Pamiętaj jednak, że tak jak i Ty, my również odpoczywamy w weekendy.

Co zrobić jeśli przesyłka nie dotrze w wyznaczonym terminie?

Jeżeli przesyłka nie dotrze do Ciebie w wyznaczonym terminie napisz do nas wiadomość na adres sklep@houseofapril.com z numerem transakcji oraz datą zakupu.

Czy mogę odebrać przesyłkę osobiście?

Niestety nie ma jeszcze takiej możliwości.

Back to Top