Dobrze dobrany dodatek do moich ubrań ma wielkie znaczenie,
wasze hasło ,,Pocałuj mnie w broszkę” to broń kobieca,
by poczuć się seksi i być zauważoną…

W powalentynkowym konkursie pytałyśmy jak rozumiecie nasze hasło „pocałuj mnie w broszkę”. Zaskoczyła nas różnorodność Waszych odpowiedzi!

Spośród nadesłanych odpowiedzi trzy spodobały nam się najbardziej, ponieważ odzwierciedlają to jak my rozumiemy nasze hasło. Ich autorki nagrodziliśmy broszkami – a Wy możecie przeczytać wywiady, jakie z nimi przeprowadziliśmy.

Przedstawiamy Wam Kasię – jej odpowiedź to kwintesencja kobiecości.

Użyłaś już kiedyś sformułowania Pocałuj mnie w broszkę?
Ogólnie samego sformułowania nie bardzo… jedynie żartobliwie do męża (śmiech), ale przez założenie broszki do swojej stylizacji wyrażam to w pewien sposób. Brocha wygląda i mówi sama za siebie. ZWRÓĆ NA MNIE UWAGĘ!!!

Co uważasz za swój największy sukces? i dlaczego?
Oj – myślę, że mój największy sukces życiowy to jest i będzie moja rodzina. Jestem z moim mężem od 20-stu lat. Mamy dwóch wspaniałych synów. Oni dodają mi skrzydeł każdego dnia. Czuję się przy nich spełniona, potrzebna i doceniona. Miłość i szczęście jest sukcesem.

Jaką tzw. mądrością życiową chciałabyś się podzielić?
Żyjemy w świecie pełnym zazdrości i nienawiści do drugiego człowieka. Często oceniamy go przez pryzmat wyglądu. ,,NIE SZATA ZDOBI CZŁOWIEKA,, to moja mądrość życiowa. Sama się z tym spotykam. Mnie osobiście denerwuje takie podejście.
To jak wyglądamy, ubieramy się, czym jeździmy i ile mamy w portfelu nie oznacza jakim jesteśmy człowiekiem. Liczy się nasz charakter, serce i dobro jakie dajemy innym.
Gdzie szukasz inspiracji tworząc swój styl? Jak go określisz?
Swój styl tworzę raczej w głowie i w swojej garderobie. Inspiracją dla mnie w pewnym sensie jest internet i gazety, ale ja sama muszę poczuć ciuchy i dodatki, które zakładam. Jakaś harmonia musi być między nimi. Najważniejsze dla mnie to dobrze się czuć. Nic na siłę. Mój styl to wygodna elegancja. Kobieta spełniona i dumna z życia.

Czym dla ciebie jest “bycie kobiecą”?
,,Bycie kobiecą,, to dla mnie bycie sobą. Moja codzienność. Kiedy wkładam wysokie obcasy, kiedy maluję usta na czerwono, kiedy jestem radosna i doceniana, kiedy pomagam innym. Po prostu moje życie jest kobiece.

Dlaczego nosisz nasze broszki?
Wasze broszki noszę, ponieważ potrafią wydobyć piękno noszonych ubrań. To doskonały dodatek dnia codziennego. Są kolorowe, pełne seksu i kobiecości. A ja taka właśnie jestem.