Ludzie którzy czynią dobro są piękni w swojej działalności. Mają w sobie przekonanie, że jesteśmy zobowiązani pomagać tym słabszym i biedniejszym. Małymi krokami, drobnymi gestami pomocy, czasami uśmiechem lub po prostu swoją obecnością, czynią świat piękniejszym miejscem do życia dla siebie i innych ludzi.

Taką osobą jest Monika Jabłońska założycielka Nurture the World. Nurture jest globalnym i socjalnym projektem, który pomaga nakarmić świat.

Nurture the World polega on na tym, iż sprzedaje różne produkty na całym świecie, a częściowy dochód z każdego sprzedanego produktu jest przeznaczony na dożywianie dzieci w szkołach. Nurture wspiera organizacje międzynarodowe i lokalne powołane do walki z głodem na całym świecie.

W Polsce, Nurture działa od marca 2014 roku i wspiera działania Polskiego Czerwonego Krzyża (PCK), program dożywiania dzieci w szkołach. W Polsce jest do kupienia torba Nurture Polska PL 5 torba. 1 torba to aż 5 posiłków dla polskiego dziecka w szkole. Ambasadorką projektu jest Marta Żmuda Trze­bia­tow­ska, która aktywnie wspiera działania Nurture. Do projektu Nurture the World dołączyła także Edyta Górniak.

Nurture the World na FB: https://www.facebook.com/NurturetheWorldPolska.

Zapraszamy serdecznie do wspierania Nurture the World Polska. Torby są dostępne na stronie showroom.pl  http://shwrm.to/f/34394e